JiPan Bakery

-
Salted Egg Lava Croissant
- Regular price
-
- Sale price
- ₱188.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱188.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱188.00
- Unit price
- per
-
Country Bread
- Regular price
-
- Sale price
- ₱120.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱120.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱120.00
- Unit price
- per
-
Monroe Bread [1 Month Subscription]
- Regular price
-
₱1,544.00 - Sale price
- From ₱558.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱1,389.60
- Regular price
-
₱1,544.00 - Sale price
- ₱1,389.60
- Unit price
- per
-
Walnut Rye Bread
- Regular price
-
- Sale price
- ₱178.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱178.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱178.00
- Unit price
- per
-
Nutella Mini Choux
- Regular price
-
- Sale price
- ₱148.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱148.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱148.00
- Unit price
- per
-
Pork Floss Rolls
- Regular price
-
- Sale price
- ₱238.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱238.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱238.00
- Unit price
- per
-
Tuna Danish
- Regular price
-
- Sale price
- ₱75.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱75.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱75.00
- Unit price
- per
-
Pepperoni Piza Pan
- Regular price
-
- Sale price
- ₱48.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱48.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱48.00
- Unit price
- per
-
Sausage and Corn Bun
- Regular price
-
- Sale price
- ₱78.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱78.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱78.00
- Unit price
- per
-
Annpan
- Regular price
-
- Sale price
- ₱43.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱43.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱43.00
- Unit price
- per
-
Mochi Donuts
- Regular price
-
- Sale price
- ₱346.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱346.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱346.00
- Unit price
- per
-
Raisin Walnut French Bread
- Regular price
-
- Sale price
- ₱235.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱235.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱235.00
- Unit price
- per
-
JiPandesal [1 Month Subscription]
- Regular price
-
₱380.00 - Sale price
- From ₱342.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱342.00
- Regular price
-
₱380.00 - Sale price
- ₱342.00
- Unit price
- per
-
Hot Dog Buns
- Regular price
-
- Sale price
- ₱156.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱156.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱156.00
- Unit price
- per
-
Mini Cinnamon Rolls
- Regular price
-
- Sale price
- ₱260.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱260.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱260.00
- Unit price
- per
-
Ciabatta
- Regular price
-
- Sale price
- From ₱95.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱128.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱128.00
- Unit price
- per
-
JiPan Loyalty Card
- Regular price
-
- Sale price
- ₱300.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱300.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱300.00
- Unit price
- per
-
Cheesy Spanish Loaf
- Regular price
-
- Sale price
- ₱255.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱255.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱255.00
- Unit price
- per
-
Bacon Maple Monkey Bread
- Regular price
-
- Sale price
- ₱178.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱178.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱178.00
- Unit price
- per
-
Matcha Milk Jam
- Regular price
-
- Sale price
- ₱178.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱178.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱178.00
- Unit price
- per
-
Belgian Chocolate Mousse
- Regular price
-
- Sale price
- ₱140.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱140.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱140.00
- Unit price
- per
-
Choco Fiesta
- Regular price
-
- Sale price
- ₱76.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱76.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱76.00
- Unit price
- per
-
Chicken Spinach Pizza
- Regular price
-
- Sale price
- ₱65.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱65.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱65.00
- Unit price
- per
-
Mochi Mochi Annpan
- Regular price
-
- Sale price
- ₱59.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱59.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱59.00
- Unit price
- per
-
Blueberry Cheesecake
- Regular price
-
- Sale price
- ₱165.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱165.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱165.00
- Unit price
- per
-
Garlic and Rosemary Focaccia
- Regular price
-
- Sale price
- ₱108.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱108.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱108.00
- Unit price
- per
-
Herbed Garlic Monroe Bread
- Regular price
-
- Sale price
- ₱198.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱198.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱198.00
- Unit price
- per
-
Sausage Miso Mushroom Pan
- Regular price
-
- Sale price
- ₱58.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱58.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱58.00
- Unit price
- per
-
Spinach Pinwheel
- Regular price
-
- Sale price
- ₱34.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱34.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱34.00
- Unit price
- per
-
Cream Cheese Roll
- Regular price
-
- Sale price
- ₱30.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱30.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱30.00
- Unit price
- per
-
Cookies and Cream Croissant
- Regular price
-
- Sale price
- ₱92.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱92.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱92.00
- Unit price
- per
-
Black Olive and Roasted Tomato Focaccia
- Regular price
-
- Sale price
- ₱170.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱170.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱170.00
- Unit price
- per
-
House Bread [1 Month Subscription]
- Regular price
-
₱1,020.00 - Sale price
- From ₱460.80
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱918.00
- Regular price
-
₱1,020.00 - Sale price
- ₱918.00
- Unit price
- per
-
DIY Mini Gingerbread House
- Regular price
-
- Sale price
- ₱438.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱438.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱438.00
- Unit price
- per
-
Coffee Cream Bun
- Regular price
-
- Sale price
- ₱88.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱88.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱88.00
- Unit price
- per
-
DIY Gingerbread House
- Regular price
-
- Sale price
- ₱588.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱588.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱588.00
- Unit price
- per